sobota, 14 września 2013

Witajcie !

   Cześć! Mam na imię Emilka i interesuję się Rihanną. Z tego też powodu postanowiłam założyć tego bloga. Będę umieszczać na nim notki i zdjęcia gwiazdy. I choć mam dopiero 10 lat myślę, że poradzę sobie z tym blogiem, który może będzie kiedyś najlepszym blogiem w sieci.

2 komentarze:

  1. Nie mogę się doczekać ^_^ z chęcią zaobserwuje bloga i będę wpadac

    Ja zaczynałem pisać jak miałam 8 lat a teraz mam już 13 :)
    Zapraszam na:

    zyciedolphy.blogspot.com

    zyciegepardow.blogspot.com

    lwica-melony.blogspot.com

    mylife-mystrangeworld.blogspot.com

    Na każdym blogu dzisiaj notka, mam nadzieję że wpadniesz, a jeśli Ci się spodoba to zaobserwujesz^^

    ~~~

    Pozdrawiam Agge...

    OdpowiedzUsuń