Cześć! Mam na imię Emilka i interesuję się Rihanną. Z tego też powodu postanowiłam założyć tego bloga. Będę umieszczać na nim notki i zdjęcia gwiazdy. I choć mam dopiero 10 lat myślę, że poradzę sobie z tym blogiem, który może będzie kiedyś najlepszym blogiem w sieci.
Nie mogę się doczekać ^_^ z chęcią zaobserwuje bloga i będę wpadac
OdpowiedzUsuńJa zaczynałem pisać jak miałam 8 lat a teraz mam już 13 :)
Zapraszam na:
zyciedolphy.blogspot.com
zyciegepardow.blogspot.com
lwica-melony.blogspot.com
mylife-mystrangeworld.blogspot.com
Na każdym blogu dzisiaj notka, mam nadzieję że wpadniesz, a jeśli Ci się spodoba to zaobserwujesz^^
~~~
Pozdrawiam Agge...
Ps. Melony czyta się Melani
Usuń